لوح تقدیر

محصول لوح تقدیر عموما یک محصول اهدایی به فرد یا افرادی هست که اکثرا در جشنواره ها فراخوان ها همایش ها و… استفاده میشود.

این محصول مدل های مختلفی دارد از جمله : لوح تقدیر جیر لوح تقدیر چوبی جلد لوح تقدیر

نمونه موارد استفاده از لوح تقدیر عبارتند از اهدای لوح تقدیر به دانش آموزان و دانشجویان اهدای لوح تقدیر به هنرمندان اهدای لوح تقدیر به ورزشکاران اهدای لوح تقدیر به بازنشستگان

نمونه کارها

لوح تقدیر

یکی از بهترین هدایایی که به رسم یادبود و برای تشکر از خدمات افراد می‌توان به آن‌ها اهدا کرد، لوح تقدیر است. این لوح یک هدیه ماندگار و خاطره‌انگیز خواهد بود که به پاس تلاش و تشکر از زحمات دیگران به آن‌ها تعلق می‌گیرد. همچنین این لوح یک نوع نشان افتخار به حساب می‌آید که همیشه ماندگار بوده و در عین حال بسیار گران‌بها هم هست. برای قدردانی از زحمات افرادی که خدمات خاصی را ارائه می‌دهند بهترین هدیه، سفارش لوح تقدیر است. با توجه به آن که تیم مجرب ما در گروه تبلیغاتی نوآر با تخصص بالا و تجربه طولانی که در زمینه ساخت لوح تقدیر اختصاصی دارد، می‌تواند خدمت‌رسان شما برای سفارش ساخت لوح تقدیر و انواع تندیس‌های متنوع باشد. 

آشنایی با کاربردهای کلی لوح تقدیر

همانطور که اشاره کردیم لوح تقدیر هدیه مناسبی برای تشکر رسمی و یا به رسم یادبود است. در واقع کاربرد لوح‌های تقدیر بیشتر در مدارس، شرکت‌ها، ادارات و موسسه‌های مختلف است. البته از این لوح‌ها برای مراسم‌های ورزشی محلی یا تقدیر و تشکر رسمی از افراد هم استفاده می‌شود. به طور مثال اگر دانش‌آموزی عملکردی عالی در زمینه‌های هنری، تحصیلی و یا ورزشی دارد، می‌توان از او با سفارش لوح تقدیر، قدردانی به عمل آورد.

به طور کلی این هدیه برای افرادی که در هر حوزه‌ای سخت‌کوشی و پشتکار دارند، یک انتخاب عالی به حساب می‌آید که باعث بالا رفتن انگیزه برای تلاش بیشتر خواهد شد. این هدیه ارزش معنوی زیادی دارد و می‌تواند برای افراد دیگر نیز الهام‌بخش و انگیزه دهنده باشد تا بیشتر تلاش کنند.

همانطور که می‌دانید یکی از پرکاربردترین انواع لوح تقدیرها هم ساخت لوح تقدیر اختصاصی برای آتش‌نشان‌ها است. از آن‌جایی‌که این شغل یکی از پرریسک‌ترین و خطرناک‌ترین مشاغل است و زحمت و تلاش فراوانی نیاز دارد، اهدای لوح تقدیر به این افراد به منظور قدردانی، امری بسیار رایج است.

سفارش لوح تقدیر

معرفی انواع لوح تقدیر و کاربردهای هر کدام

لوح تقدیر هم مانند سایر هدایا و یادبودها انواع متنوعی دارد. انواع لوح تقدیر معمولا بر اساس جنس این لوح‌ها تعیین می‌شوند که هر کدام از آن‌ها کاربرد خاصی دارند.

  • لوح تقدیر فلزی و کاربرد آن

یکی از محبوب‌ترین انواع لوح تقدیرها که بیشترین میزان سفارش ساخت لوح تقدیر به آن اختصاص دارد، لوح تقدیر فلزی است. این لوح‌ها درخشش و زیبایی بصری فوق‌العاده‌ای دارند و با توجه سفارش افراد، رنگ فلزشان می‌تواند نقره‌ای یا طلایی در نظر گرفته شود. نوشته‌های موجود روی این نوع از لوح‌ها با تخصص ویژه و ریزبینی فراوان روی سطح فلز حک می‌شوند. معمولا این لوح‌ها را در جعبه‌های چوبی، چرمی، پارچه‌ای یا فلزی قرار می‌دهند و به اشخاص مختلف اهدا می‌کنند. ویژگی خاص این لوح‌ها، آن است که بسیار لوکس و گران‌بها به نظر می‌رسند.

  • لوح تقدیر شیشه‌ای و کاربرد آن

لوح تقدیر‌های شیشه‌ای معمولا کاربردشان در تقدیرنامه‌هایی است که نوشته‌های کمتری دارند. این نوع از لوح‌های تقدیر روی پلکسی گلس اجرا می‌شوند و نوشته یا لوگوی درخواستی روی این پلکسی گلس حک می‌گردد. این نوع لوح تقدیرها بیشتر برای ادارات کاربرد دارند و معمولا توسط مدیران عالی رتبه یک سازمان یا موسسه یا اداره به کارمندان و افراد پرتلاش به منظور یادبود اهدا می‌شوند.

  • لوح تقدیر چاپ شده بر روی مقوا و کاربرد آن

لوح تقدیر‌های مقوایی بیشترین کاربرد را در مدارس دارند. از آنجایی که لوح تقدیر‌های شیشه‌ای برای اهدا به کودکان مناسب نیستند، بهترین نوع لوح تقدیر برای دانش‌آموزان لوح تقدیرهای مقوایی است. برای آن که این لوح‌ها از ارزش معنوی بیشتر برخوردار شوند، معمولا آن‌ها را داخل جعبه مخصوص جیر، چوبی، چرمی یا فلزی قرار می‌دهند. چسباندن لوح تقدیر مقوایی بر روی جعبه‌ای از جنس جیر امری بسیار رایج  است و برای دانش‌آموزان و دانشجویان بهترین انتخاب به شمار می‌آید.

نکات مهمی که در سفارش ساخت لوح تقدیر باید بدانید! 

با وجود این‌که لوح تقدیر به تنهایی از ارزش مادی و معنوی بالایی برخوردار است اما یکی از نکاتی که در هنگام ثبت سفارش ساخت لوح تقدیر اختصاصی باید به آن توجه کنید، استفاده از یک جعبه زیبا و مناسب است. زیرا این لوح‌های تقدیر اگر بدون جعبه باشند ممکن است به راحتی خراب شوند و به تنهایی جلوه زیبایی نداشته باشند. در نتیجه استفاده از یک جعبه مناسب برای قرار دادن لوح تقدیر بسیار مهم است. معمولا جعبه‌های چوبی طراحی شده یا جعبه‌های ساده چرمی بهترین انتخاب برای یادبود است.

در هنگام ثبت سفارش ساخت لوح تقدیر به موارد دیگری هم باید دقت کنید. از جمله این موارد می‌توان به نوشته‌های متن و عدم وجود غلط املایی یا نگارشی اشاره کرد. همچنین در صورت نیاز طرح لوگو باید با کیفیت باشد تا بهترین نتیجه را ارائه دهد. تیم تبلیغاتی نوآر انواع سفارش‌ها در زمینه ساخت لوح تقدیر اختصاصی را بر عهده می‌گیرند. برای انجام سفارشات خود می‌توانید با شماره ما تماس حاصل نمایید تا بهترین مشاوره و راهنمایی را از متخصصین مجرب دریافت کنید.

نکته دیگری که باید در هنگام خرید و سفارش لوح تقدیر در نظر بگیرید جنس و مرغوبیت کیفیت مواد اولیه مصرفی است. این نکته اهمیتی زیادی دارد، چرا که اگر کیفیت لوح عالی نباشد ممکن است از ارزش معنوی هدیه شما کم شود. زیرا اگر بهترین متن و طرح را هم سفارش دهید ولی محصول نهایی باکیفیت نباشد، همه هزینه و زحمت شما از بین خواهد رفت.

یکی دیگر از مهم‌ترین ملاک‌ها در تصمیم‌گیری و ثبت سفارش برآورد قیمت و هزینه است. بهتر است بودجه خود را در نظر گرفته و با توجه به آن بهترین نوع و جنس لوح تقدیر را سفارش دهید.

برای ثبت سفارش یا دریافت مشاوره از تیم نوآر با شماره‌های موجود در صفحه تماس بگیرید تا در اسرع وقت سفارش ساخت لوح تقدیر را ثبت کرده و آن را دریافت کنید.