تندیس ارزان

تندیس‌ها یکی از کاربردی‌ترین هدایا برای موقعیت‌های رسمی و به رسم یادبود هستند. از این هدایا برای موقعیت‌های گوناگونی استفاده می‌شوند.اگر شما هم قصد سفارش این نوع تندیس‌ها را داشته باشید، احتمالا قیمت برایتان بسیار مهم است. بودجه یکی از مهم‌ترین نکاتی است که برای سفارش و خرید هر نوع کالایی باید در نظر داشته باشید. در واقع برای خرید انواع تندیس هم باید یک بودجه محدود در نظر گرفته و طبق آن پیش بروید. در غیر این صورت ممکن است که هزینه بسیار بیشتری از آنچه که انتظار دارید صرف سفارش و خرید تندیس بکنید. تندیس‌ها با توجه به شکل ظاهری که دارند می‌توانند بسیار ارزشمند باشند. حتی ممکن است از آن‌ها به عنوان یک اثر هنری یاد شود. در ادامه این مقاله از سایت نوآر تندیس های ارزان و مقرون به صرفه، راهنمای خرید تندیس ارزان می‌پردازیم.

قبل از خرید تندیس باید به چه نکاتی دقت کرد؟

قبل از خرید تندیس باید به نکات مختلفی دقت کنید. یکی از اصلی نکاتی که برای سفارش تندیس باید در نظر بگیرید، شکل آن است. باید تصمیم بگیرید که تندیس سه بعدی می‌خواهید یا دو بعدی. همچنین طرح و شکل آن را باید از قبل طراحی کنید. این کار را معمولا با نرم افزارهای سه بعدی ساز مانند rhino انجام می‌شود. سپس باید تصمیم بگیرید که آیا می‌خواهید روی تندیس شما آرم و لوگوی خاصی وجود داشته باشد یا نه. همین تصمیم را باید درباره نوشته بگیرید. 

در مرحله بعد باید انتخاب کنید که می‌خواهید ساخت تندیس را به کدام شرکت واگذار کنید. شاید متوجه اهمیت زیاد این مرحله نباشید. ولی انتخاب یک شرکت مورد اعتماد که هزینه مناسبی هم برای ساخت تندیس دریافت کند، اهمیت زیادی دارد. همچنین شرکتی که انتخاب می‌کنید باید مورد اطمینان شما باشد. یکی دیگر از نکاتی که در انتخاب شرکت تبلیغاتی باید در نظر بگیرید. خوش‌قولی و سرعت مناسب است. زیرا اگر این نکته را در نظر نگیرید ممکن است در زمانی که به تندیس احتیاج دارید آن را به دستتان نرسانند. شاید برایتان این سوال پیش بیاید که چگونه یک شرکت مورد اعتماد و حرفه‌ای را برای ساخت تندیس پیدا کنیم؟ جواب این سوال را می‌توان به این صورت داد که زمانی که برای سفارش تندیس به دفتر شرکت‌های تبلیغاتی می‌روید، حتماً از آنها بخواهید که نمونه کارهایشان را به شما نشان دهند. سعی کنید که فقط به نمونه کارهایی که در عکس‌ها وجود دارند بسنده نکنید. از کارکنان بخواهید که تندیس‌های آماده را به شما نشان دهند. در این صورت می‌توانید از تمیز بودن نتیجه نهایی اطمینان حاصل کنید.

 یکی دیگر از مهم‌ترین نکات قبل از ثبت سفارش تندیس، برآورد هزینه‌ای است که برای سفارش ساخت تندیس پرداخت می‌کنید. احتمالاً اگر قصد سفارش تندیس را دارید می‌خواهید که طبق بودجه مورد نظرتان پیش بروید. در نتیجه ابتدا بودجه را تعیین کرده و سپس به سراغ برآورد قیمت متریال‌ها و هزینه ساخت بروید. سعی کنید این مرحله را با دقت زیادی انجام دهید تا در آینده دچار مشکلات مالی نشوید. اگر برایتان مهم است که تندیس ارزان قیمت تهیه کنید در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا نکات مهمی در این باره را برایتان بازگو کنیم.

برای مطالعه بیشتر مقاله انواع تندیس خانگی برای دکوراسیون منزل را مطالعه کنید.

تندیس های ارزان و مقرون به صرفه، راهنمای خرید تندیس ارزان

راهنمای خرید تندیس ارزان

برای خرید یک تندیس ارزان قیمت دو راه مختلف پیش روی شما قرار دارد. اولین راه آن است که به سراغ تندیس‌های از قبل آماده شده بروید. شرکت‌های تبلیغاتی و مراکزی که به ساخت تندیس مشغول هستند همگی چندین نوع مختلف از تندیس‌ها را به صورت آماده در انبار خود نگه می‌دارند. شما می‌توانید یکی از طرح‌های آماده شده را انتخاب کنید. این نوع از تندیس‌ها عموماً قیمت پایین‌تری از سایر تندیس‌های سفارشی دارند. بعد از اینکه این تندیس‌ها را تهیه کردید باید متن و آرم مورد نظر را انتخاب کنید. سپس می‌توانید روی تندیس‌های از پیش آماده شده این متن و آرم را حکاکی کنید.

راه دوم برای تهیه تندیس با قیمت کمتر، آن است که به سراغ متریال‌های ارزان‌تر بروید. رزین و چوب دو متریالی هستند که برای تهیه تندیس ارزان قیمت از آن‌ها استفاده می‌شود. هر دوی این متریال‌ها مقاومت، دوام، کارایی و زیبایی ظاهری خوبی دارند. فلز و پلکسی گلاس از گران‌ترین متریال‌ها برای ساخت تندیس هستند. البته باید بدانید که این دو متریال بسیار اشرافی و ارزشمند به نظر می‌رسند. با این وجود قیمت بالایشان یکی از نقاط ضعفشان است.

برای آن که با روش ساخت تندیس‌ها آشنا شوید، می‌توانید مقاله نحوه روند ساخت تندیس اختصاصی را مطالعه کنید. در این مقاله صفر تا صد ساخت تندیس را برایتان شرح داده‌ایم.

آیا تندیس های ارزان و مقرون به صرفه کیفیت پایین‌تری دارند؟

زمانی که تندیس‌های ارزان قیمت را سفارش می‌دهید، ممکن است برایتان این سوال پیش بیاید که آیا تندیس‌های ارزان کیفیت پایین‌تری دارند؟ در جواب این سوال باید به شما بگوییم که اصلاً چنین نیست. تندیس‌های ارزان قیمت با تندیس‌های گران از نظر کیفیت تفاوت چندانی ندارند. تنها چند نکته ریز و جزئی باعث این تمایز قیمت می‌شود. مثلاً تفاوت متریال‌های به کار رفته در ساخت تندیس می‌تواند باعث شود که یک تندیس گران قیمت‌تر و دیگری ارزان قیمت باشد. همانطور که در بالا هم ذکر کردیم، متریال‌ها و مواد اولیه‌ای مانند فلز و پلکسی گلاس، از متریال‌هایی مانند چوب و رزین گران قیمت‌تر هستند. تندیس‌هایی که با چوب و رزین ساخته می‌شوند به هیچ عنوان کیفیت پایین‌تری از تندیس‌های فلزی ندارند. هر دو دسته این متریال‌ها می‌توانند تندیس‌های تمیز و زیبایی را بسازند. در حقیقت این مسئله به تبحر سازنده تندیس برمی‌گردد. حالا که خیالتان از بابت کیفیت متریال‌ها و ساخت تندیس راحت شده است، باید به راحتی بتوانید متریال مورد نظر خود را انتخاب کنید. 

تندیس های ارزان

نتیجه گیری

در این مطلب سعی داشتیم که شما را با نکات جالبی درباره انتخاب تندیس‌های ارزان و مقرون به صرفه، راهنمایی خرید تندیس ارزان آشنا کنیم. احتمالاً متوجه شده‌اید که برای صرفه‌جویی در هزینه‌ها می‌توانید متریال‌های مختلف را در نظر بگیرید. یا آنکه می‌توانید کار را بر عهده شرکتی قرار دهید که هزینه کمتری از شما دریافت می‌کند. همچنین امکان این را دارید که از تندیس‌های از پیش ساخته شده و آماده استفاده کنید. از آنجایی که این تندیس‌ها از قبل آماده شده‌اند، هیچگونه خلاقیتی در ساخت و شکل دادن آن‌ها نمی‌توانید به کار ببرید. در نتیجه شکل آن شاید دلخواه و مطابق سلیقه شما نباشد. تنها ایراد چنین تندیس‌هایی آن است که نمی‌توانید شکل آن را خودتان تعیین کنید و درباره آن تصمیم بگیرید. به همین دلیل هم معمولاً ارزان قیمت‌تر هستند. اگر قصد سفارش انواع تندیس‌های سه بعدی و دوبعدی را دارید، می‌توانید با شماره 021-36308925 با گروه تبلیغاتی نوآر در ارتباط باشید.

درج دیدگاه