چه زمانی باید به سراغ ساخت انواع تندیس اختصاصی در تهران برویم؟

از آن جا که انسان‌ها از گذشته تاکنون علاقه زیادی به ساخته مجسمه‌ها و تندیس‌های خاص داشتند، آن‌ها را به عنوان یک وسیله زیبا و باارزش همچنان هم استفاده می‌کنند. برخی از تندیس‌ها حتی برای یادبود و قدردانی از افراد در سازمان‌ها یا جشنواره‌های هنری استفاده می‌شوند. به طور مثال اگر جشنواره‌ها و مراسم‌های هنری مهم جهان مانند اسکار را مشاهده کرده باشید، احتمالاً تا به حال دیده‌اید که هدایایی که به افراد ممتاز داده می‌شود، شامل یک تندیس از جنس فلزاتی مانند طلا است. البته همه تندیس‌ها از جنس فلزات ساخته نمی‌شوند. متریال‌های مختلفی در ساخت انواع تندیس کاربرد دارند. ولی در اصل هر متریالی که در آن استفاده شود باید مناسب ساخت شکل تندیس باشد. البته بر اساس سلیقه شخصی هم می‌توان متریال‌های مناسب را انتخاب کرد. این مطلب از سایت نوآر به معرفی ساخت انواع تندیس اختصاصی در تهران می‌پردازیم. پس این مطلب را از دست ندهید.

در این بخش چند نمونه از موقعیت‌هایی که ممکن است در آن احتیاج به ساخت تندیس و سفارش آن را داشته باشید برایتان بازگو می‌کنیم. اگر در چنین شرایطی هستید می‌توانید از همکاری و مشاوره با گروه تبلیغاتی نوآر بهرمند شوید.

۱.اهدای تندیس در شرکت‌ها و سازمان‌ها 

گاهی اوقات برای قدردانی از کارمندان، استفاده از وسایلی مانند تندیس بسیار کارآمد است. به خصوص در سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ و رسمی که کارمندان زیادی دارند می‌توان از اهدای تندیس برای تقدیر و تشکر از یک فرد استفاده کرد. حالا این فرد ممکن است مدیر رده بالای شرکت باشد یا یک کارمند ساده. به هر حال اهدای یک تندیس زیبا و به یاد ماندنی می‌تواند خاطره خوشی از همکاری با یک شرکت برای او رقم بزند. همچنین برای جشن گرفتن موفقیت‌های هر فرد می‌توان یک تندیس و لوح تقدیر برای او در نظر گرفت. به این صورت آن شخص انگیزه بیشتری پیدا کرده و تلاش بیشتری در آینده از خود نشان می‌دهد.

۲.اهدای تندیس در جشنواره‌ها

در جشنواره‌های بزرگ هنری یا ملی یا موارد دیگر ممکن است برای تجلیل از یک شخص به او تندیس اهدا شود. به طور مثال از جمله تندیس‌های این چنینی می‌توان به تندیس نقش اول بازیگری، کارگردانی، تصویربرداری و همچنین تندیس مربوط به نوازندگی و موارد دیگر اشاره کرد. حتی برای بسیاری از کارهای هنری دیگر مانند مجسمه‌سازی و نقاشی هم تندیس‌های خاصی اهدا می‌شود. اما اهدای تندیس تنها محدود به جشنواره‌های هنری نمی‌شود. بلکه در جشنواره‌های ملی و سمینارهای صنعتی یا مذهبی هم از این تندیس‌ها استفاده می‌کنند.

۳.تندیس‌های مربوط به رویداد ورزشی 

اگر از دنبال کنندگان مسابقات فوتبال یا مسابقات ورزشی دیگر در سطح جهانی باشید، احتمالاً بارها دیده‌اید که تندیس‌هایی به شکل کاپ‌های فلزی به ورزشکاران یا تیم‌های ورزشی اهدا می‌شود. در واقع برای نفر اول دوم یا سوم یک مسابقه ورزشی چنین تندیس‌های فلزی از جنس طلا در نظر گرفته می‌شود. تا این هدیه هم ارزش مادی داشته باشد و هم یک هدیه معنوی و به یادماندنی به حساب بیاید.

به جز این سه دسته کاربردهای دیگری هم برای انواع تندیس‌ها وجود دارد. مثلاً در برخی از موارد برای تجلیل از شخصی که فوت کرده برای او تندیسی برای یادبودش می‌سازند. در ادامه نحوه سفارش و ساخت انواع تندیس اختصاصی در تهران را برایتان شرح می‌دهیم.

ساخت انواع تندیس اختصاصی

نحوه سفارش ساخت انواع تندیس اختصاصی در تهران

یکی از از بهترین مراکزی که برای سفارش ساخت انواع تندیس اختصاصی در تهران می‌توانید به آن مراجعه کنید، گروه تبلیغاتی نوآر است. برای ثبت سفارشات خود تنها کافی است که با شماره تلفن  02136308925 در تماس باشید. کارشناسان و همکاران مجرب ما با سال‌ها تجربه در زمینه ساخت تندیس می‌توانند تمام سوالات شما را در این زمینه پاسخ دهند. به منظور ثبت سفارش، چندین نکته را باید در نظر بگیرید. اولین نکته آشنایی با شکل و مفهوم کلی برای ساخت تندیس است. شما باید بدانید که تندیس را برای چه موقعیت و چه جشنی احتیاج دارید. سپس با توجه به آن یک مفهوم خاص را انتخاب کرده و شکل تندیس را با توجه به آن طراحی کنید. البته لازم نیست که خودتان تمام مراحل طراحی تندیس را انجام دهید. تنها کافی است که مفهوم کلی را به اپراتورهای ما اطلاع دهید و کار طراحی را به آن ها بسپارید. معمولاً طراحی فقط توسط برخی از نرم‌افزارهای خاص مانند نرم‌افزار مدلسازی راینو انجام می‌شود. برخی از طرح‌های دوبعدی هم با نرم‌افزارهایی مانند اتوکد طراحی خواهند شد. همچنین باید در رابطه با متریال مورد نیاز برای ساخت تندیس هم تصمیم‌گیری نمایید. از بین متریال‌هایی مانند رزین، چوب، فلز و پلکسی گلاس می‌توانید آن چه را که برایتان کاربرد بیشتری دارد و به سلیقه‌تان نزدیک‌تر است انتخاب کنید. ادامه تنها باید مراحل ساخت تندیس را به کارشناسان مجرب ما بسپارید و نیازی به هیچ گونه نگرانی نیست.

چه اشکالی برای ساخت انواع تندیس اختصاصی در تهران رایج‌تر هستند؟

اینکه چه شکلی برای ساخت تندیس انتخاب شود کاملاً بستگی به سلیقه شخصی دارد. هیچکس نمی‌تواند بگوید که یک حجم به حجم دیگری برتری دارد یا نه. اما از بین اشکال رایج در جهان، چند حجم طرفداران بیشتری دارند. از جمله این احجام می‌توان به تندیس با شکل صورت یک فرد خاص و مشهور، تندیس با شکل لوگو و آرم مخصوص یک شرکت و همچنین تندیس‌هایی به شکل انسان یا حیوان اشاره کرد. با این وجود در انتخاب شکل مناسب برای ساخت تندیس به هیچ عنوان خود را محدود نکنید. کاملا خلاقیت به خرج دهید و با دست باز به سراغ انتخاب یک طرح مفهومی جالب بروید. با این کار می‌توانید یک تندیس اختصاصی جذاب داشته باشید. نه آن چه که در بازار رایج و مرسوم است.

نحوه سفارش ساخت انواع تندیس اختصاصی در تهران

نتیجه گیری

ساخت انواع تندیس اختصاصی در تهران اصلاً کار دشواری نیست. به همین دلیل اغلب افرادی که قصد دارند از شخص خاصی تقدیر و تشکر کنند یا برای یادبود از یک موقعیت خاص به دنبال هدیه مناسب می‌گردند، به سراغ سفارش ساخت تندیس می‌روند. اگر شما هم در چنین شرایط و موقعیتی قرار دارید، استفاده از تندیس‌ها را به شما توصیه می‌کنیم. همانطور که در این مقاله برایتان توضیح دادیم، برای ثبت سفارش ساخت انواع تندیس اختصاصی در تهران تنها کافی است که مفهوم کلی طرح را بدانید و متریال مورد استفاده برای ساخت آن را انتخاب کنید. سپس بقیه مراحل را به تیم تبلیغاتی ما بسپارید و با خیال راحت تندیس را در زمان تعیین شده و با کیفیت عالی دریافت نمایید. برای جالب است بدانید که علاوه بر روش سفارش ساخت تندیس اختصاصی می‌توانید به تهیه تندیس‌های آماده هم بپردازید. یعنی اگر زمان کافی برای سفارش ساخت تندیس و انتخاب موارد مربوط به آن را ندارید، می‌توانید با خرید یک تندیس آماده به این کار سرعت بخشید.

درج دیدگاه