بج سینه

بج سینه را معمولا به نام های اتیکت سینه گل سینه هم میشناسند. جنس ساخت بج سینه عمدتا برنج است و به صورت کلی به دو بخش بج سینه مات و براق ، بج سینه رنگی تقسیم میشود و طراحی نشان سینه معمولا با الهام از لوگو و نشان و نماد شرکت ها انجام میشود.

نمونه کارها

سفارش ساخت بج سینه

سفارش ساخت بج سینه

بج سینه در واقع یک نوع اکسسوری یا زیورآلات به حساب می‌آید. ما در زبان فارسی اصطلاحا به این وسیله گل‌سینه یا سنجاق‌سینه هم می‌گوییم. این وسیله شاید امروزه کاربرد کمتری در جهان مد داشته باشد اما همچنان سفارش ساخت بج سینه برای شرکت‌ها و سازمان‌های معروف امری پرطرفدار است. در ادامه این مقاله با گروه تبلیغاتی نوآر همراه باشید تا نکات جالبی از تاریخچه ساخت بج سینه شرکت تا نحوه سفارش بج سینه اختصاصی را برایتان بازگو کنیم.

تاریخچه بج سینه

از چند دهه قبل، ایده استفاده از سنجاق سینه یا همان بج سینه در شرکت‌ها و سازمان‌ها شکل گرفت. جالب است بدانید که این بج‌ها در ابتدا میان مردم محبوب نبودند و بسیاری از افراد این سنجاق‌سینه‌ها را مسخره می‌کردند. اما کم‌کم مردم به این وسیله را به عنوان یک آیتم تبلیغاتی و حتی یک اکسسوری برای زیباتر کردن ظاهرشان عادت کردند و علاقمند شدند. امروزه استفاده و ساخت بج سینه شرکت ها یک امر رایج است و بیشتر کارمندان به استفاده از آن عادت کرده‌اند.

کاربردهای بج سینه در دنیای تبلیغات

  • بهترین و ارزان‌ترین راه تبلیغات بلندمدت

همانطور که می‌دانید، بسیاری از شرکت‌ها، مدارس و موسسات امروزه از بج‌های سینه استفاده می‌کنند. استفاده از این آیتم‌ها یک نوع تبلیغات غیرمستقیم به حساب می‌آید. کاربرد اصلی این بج‌ها در تبلیغات و شناساندن نام برند‌ها و لوگوی آن‌ها به افراد عادی است. در واقع هر کدام از این سنجاق‌ها مانند یک بیلبورد تبلیغاتی رایگان عمل می‌کنند و آگاهی مردم نسبت به برند را بالا می‌برند. 

  • تشویق مشتریان وفاداری به برند با سفارش ساخت بج سینه

اگر با فکر باز و خلاقانه به سراغ طراحی و تولید بج سینه بروید می‌توانید طرحی را ارائه دهید که آنقدر زیبا باشد که مشتریان شما آن را استفاده کنند و همراه با خود همه جا ببرند. به این صورت با یک ایده هوشمندانه تعداد زیادی مشتری جدید جذب می‌کنید و از آن مهم‌تر، مشتریان قدیمی و ارزشمند خود را به یک مشتری متعهد و وفاداری تبدیل می‌کنید. 

  • ایجاد احساس تعلق خاطر به سازمان و شناسایی کارمندان از افراد عادی

یکی از مهم‌ترین کاربردهای بج سینه به خصوص ساخت بج سینه شرکت و کسب‌وکارها آن است که در کارمندانتان احساس تعلق به شرکت ایجاد می‌کنید. از طرف دیگر هم در همایش‌های کاری یا حتی در روزهای عادی تشخیص کارمند از افراد متفرقه را آسان خواهید کرد. به ویژه اگر شرکت شما کارمندان زیادی دارد، بهتر است نام آن‌ها را روی بج‌ها ثبت کنید تا در موقعیت‌هایی که شرکت شلوغ‌تر است همکاران بهتر یکدیگر را بشناسند و حتی مراجعین و افراد دیگر گیج نشوند و به راحتی به کارمندان شما دسترسی داشته باشند و نیازهای خود را برطرف کنند. فراموش نکنید که سفارش ساخت بج سینه و استفاده از آن به تقویت حس یکپارچگی و تعلق کارمندان می‌انجامد. تحقیقات نشان داده‌اند که کارمندانی که احساس تعلق خاطر بیشتری نسبت به محل کارشان دارند، عملکرد بهتری از خود نشان می‌دهند.

ساخت بج سینه شرکتی

چه شرکت‌ها و سازمان‌هایی به سفارش بج سینه اختصاصی احتیاج دارند؟

ساخت و سفارش بج سینه اختصاصی برای شرکت‌های مختلف امر مرسومی است. اما در این بین برخی شرکت‌ها استفاده بیشتری از بج سینه دارند. ساخت بج سینه شرکت های هواپیمایی، بانک‌ها، آژانس‌های مسافرتی، سازمان‌های نظامی و دولتی امری بسیار پرطرفدار و رایج است. اما بسیاری از شرکت‌های خصوصی هم از این بج‌ها استفاده می‌کنند. حتی یونیفرم برخی از مدارس هم دارای چنین بج‌هایی است.

به طور کلی ما در تیم تبلیغاتی نوآر به شما پیشنهاد می‌کنیم که اگر کسب‌وکار شما کارمندان زیادی دارد یا مراجعین روزمره‌ی آن افراد زیادی هستند از سفارش ساخت بج سینه و تاثیر آن بر تبلیغات غیرمستقیم غافل نشوید. همچنین اگر از برگزارکنندگان سمینار‌ها یا شرکت‌کنندگان آن هستید، برای ساخت روابط کاری مستحکم‌تر و شناساندن کسب‌وکارتان به افراد دیگر بهتر است سفارش بج سینه اختصاصی را انجام دهید. 

جنس بج سینه از چیست؟

واقعیت آن است که بج سینه می‌تواند جنس‌های متنوعی داشته باشد. از پارچه گرفته تا فلز، همگی جنس مناسبی برای سفارش بج سینه اختصاصی هستند. یکی از بهترین فلزاتی که می‌توان با آن بج سینه تولید کرد برنج است. این فلز قیمت خیلی بالایی ندارد و شکل دادن به آن آسان است. 

همچنین فلز برنج بیش از حد سنگین نیست و آسیبی به لباس‌ها و دیگر وسایل وارد نمی‌کند. شما می‌توانید نام برند خود یا لوگوی آن را روی فلز برنج طراحی کنید. همچنین می‌توانید اسم افراد و کارمندان را روی آن حک نمایید. برای سفارش ساخت بج سینه یا مشاوره قبل از خرید با شماره 02136308925 در ارتباط باشید.

 

نتیجه‌گیری

یکی از بهترین راه‌ها برای تبلیغات بلندمدت با کمترین هزینه سفارش بج سینه است. استفاده از این بج‌ها راه بسیار خوب و مقرون‌به‌صرفه‌ای در زمینه تبلیغات و ایجاد آگاهی از برند و همچنین به وجود آوردن احساس تعلق خاطر در مشتریان و کارمندان یک سازمان است. برای سفارش بج سینه اختصاصی با نوآر در ارتباط باشید.