سفارش لوح تقدیر چوبی

برای کسانی که می‌خواهند لوح تقدیر تهیه کنند یا سفارش دهند، همیشه این دغدغه وجود دارد که چه جنسی بهتر است؟ برای انتخاب متریال مناسب برای لوح تقدیر باید ابتدا به هدف و موقعیت اهدای لوح تقدیر توجه کنید. مثلاً باید بدانید می‌خواهید که لوح تقدیر را به یکی از شاگردانتان اهدا کنید یا آن که می‌خواهید برای تشکر از مدیر یک شرکت بزرگ تقدیر تهیه نمایید. برای موقعیت اول بهتر است لوح تقدیر مقوایی یا لوح تقدیر جیر را تهیه کنید. با این وجود، موقعیت دوم بسیار رسمی‌تر است. به همین دلیل هم باید بدانید که برای تقدیر از یک شخص رده بالا باید از جنس‌های فاخرتری مانند لوح تقدیر چوبی استفاده کنید. لوح تقدیر هدیه‌ای خاطره انگیز است که موفقیت خاص یا موقعیتی استثنایی را به افراد یادآوری می‌کند. این هدیه برای مدت زمان طولانی و بدون آن که خراب شود، سالم و محفوظ باقی می‌مانند.

لوح تقدیر چوبی چیست؟

لوح تقدیر چوبی یکی از پرطرفدارترین انواع هدایای رسمی است این لوح تقدیر بیشتر به منظور تشکر و قدردانی از زحمات یک شخص به او اهدا می‌شود. مزیت استفاده از لوح تقدیر چوبی بسیار زیاد و متعدد است. این لوح تقدیر بسیار بادوام بوده و در مقابل هر گونه شکستگی و مقاوم است همچنین باید بدانید که در عین مقاوم بودن، این لوح تقدیرها بسیار زیبا و لوکس هم هستند. به همین دلیل برای هدیه دادن در موقعیت‌های رسمی که احترام و اهمیت زیادی برای فرد قائل هستید، بهتر است لوح تقدیر چوبی خاتم کاری شده را انتخاب کنید. در واقع شما می‌توانید صفحه داخلی و حاوی نوشته‌ی لوح تقدیر را از هر متریال و جنسی که می‌خواهید در نظر بگیرید. این صفحه‌ها در جعبه‌های چوبی زیبا قرار می‌گیرند تا جلوه‌ای رسمی‌تر داشته باشند. در ادامه برخی از پرطرفدارترین و محبوب‌ترین انواع لوح تقدیر را بررسی می‌کنیم. این لوح تقدیرها بیشترین سفارشات را دارند.

انواع لوح تقدیرهای چوبی

تقدیرهای چوبی انواع مختلفی دارند که بسته به سلیقه و دلخواه شما می‌توانند در موقعیت‌های متفاوت استفاده شوند. در ادامه برخی از بهترین انواع لوح تقدیرهای چوبی را معرفی خواهیم کرد تا شما بتوانید مدل دلخواهتان را انتخاب کرده و بهتر تصمیم بگیرید.

  • لوح تقدیر چوبی با ورق فلزی

یکی از بهترین انواع لوح تقدیرهای چوبی تقدیر با ورق فلزی است. در این حالت روی جعبه لوح تقدیر چوبی و استند آن یک ورق فلزی حکاکی شده را می‌چسبانند؛ به شکلی که به هیچ عنوان جدا نشود. روی این ورق فلزی متن دلخواه شما حکاکی می‌شود. همچنین امضا یا مهر و تاریخ هم می‌توان روی آن ایجاد کرد. برخی از افراد علاقه دارند که آرم یا لوگوی شرکت را هم به آن اضافه کنند. این مسئله کاملا سلیقه‌ای است.

  • لوح تقدیر چوبی با کادر فلزی

در این لوح تقدیرها متن شما روی صفحه چوبی نوشته می‌شود و دور آن یک حاشیه زیبا و طراحی شده با کمک فلز کار می‌شود. شما می‌توانید انتخاب کنید که رنگ این فلز نقره‌ای باشد یا طلایی. همچنین می‌توانید تصمیم بگیرید که فلز بخش حاشیه لوح تقدیر چوبی براق در نظر گرفته شود یا از نوع فلز مات باشد.

  • لوح تقدیر چوبی با ورق پلکسی

در چنین حالتی نوشته مورد نظر، روی ورق پلکسی گلاس با کمک جوهر حکاکی می‌شود و ثبت می‌گردد. سپس ورق پلکسی گلاس را داخل جعبه چوبی می‌گذارند تا از آن به خوبی مراقبت شود. ورق پلکسی گلاس بسیار زیبا و درخشان است که جلوه زیبایی به هدیه شما می‌بخشد.

لوح تقدیر چوبی چیست

نحوه سفارش لوح تقدیر چوبی

برای سفارش لوح تقدیر چوبی می‌توانید با  کارشناسان مجرب ما در تیم تبلیغاتی نوآر در ارتباط باشید. به منظور ثبت سفارش برای طراحی و تولید یک لوح تقدیر چوبی، باید به ترتیب موقعیتی که می‌خواهید لوح را اهدا کنید، دلیل اصلی تقدیر و سمت و جایگاه شخص مورد نظرتان را به کارشناسان ما اطلاعات دهید. سپس کارشناسان ما به شما کمک می‌کنند که بهترین متریال، رنگ و مدل را برای لوح تقدیر خود در نظر بگیرید. در این مرحله شما باید متن دلخواهتان را نهایی کنید و برای گروه نوآر ارسال نمایید. کارشناسان ما در همه این مراحل راهنمای شما خواهند بود. در نهایت بعد از مدت ۱ هفته تا ۱۰ روز لوح تقدیر خود را از ما تحویل بگیرید. حتی می‌توانید آدرس خود را به ما بدهید تا لوح را برایتان ارسال کنیم.

سوالات متداول درباره لوح تقدیر چوبی

  • چه طرح‌هایی را می‌توان برای ساخت لوح تقدیر چوبی استفاده کرد؟

هر طرحی که دلتان می‌خواهد و مطابق سلیقه شماست را می‌توانید برای ساخت لوح تقدیر چوبی استفاده کنید. مهم است که ابتدا با کارشناسانی که می‌خواهید با آن‌ها کار کنید، صحبت نمایید. آن‌ها در این زمینه به شما مشورت می‌دهند.

  • از چه جنس چوب هایی برای ساخت لوح تقدیر چوبی به بیشتر استفاده می‌شود؟

برای ساخت لوح تقدیر چوبی معمولا از چوب‌های بسیار مرغوب و باکیفیت استفاده می‌شود. بیشتر متریال مورد استفاده برای ساخت لوح تقدیرهای چوبی از جنس چوب طبیعی هستند. روی این چوب‌ها را با وکیوم رنگ که یک نوع پوشش مانند روکش چوبی است می‌پوشانند. دلیل استفاده از این روکش‌ها علاوه بر رنگ زیبا، بالاتر بردن دوام و مقاومت چوب نیز هست.

  • لوح تقدیر چوبی چه کاربردهایی دارد؟

در جشن پایان سال شرکت‌ها یا سازمان‌ها و حتی مراکز آموزشی یکی از بهترین هدایایی که می‌توانید به اشخاص دیگر هدیه کنید، لوح تقدیر است. در این حالت نه تنها از آن‌ها قدردانی رسمی به عمل آورده‌اید و خوشحالشان کرده‌اید، بلکه به ایجاد انگیزه بیشتر برای تلاش مضاعف در آن‌ها کمک می‌کنید. همچنین یک لحظه بسیار خاطر انگیز از موفقیتشان را ثبت خواهید نمود. همچنین برای تقدیر از پیشکسوتان ورزشی و هنری هم این هدیه را در جشنواره‌های رسمی به آن‌ها اهدا می‌کنند.

لوح تقدیر چوبی

نتیجه گیری

در هر شرکت و سازمانی که کار کنید، احتمالا تا به حال جشن‌ها و مناسبت‌های مهمی را پشت سر گذاشته‌اید. این جشن‌ها بهانه خوبی برای تقدیر و تشکر از زحمات دیگران است. به خصوص اگر مدیر یک مجموعه شغلی، آموزشی یا ورزشی هستید، باید بدانید که برای ایجاد انگیزه بیشتر و حمایت از کارکنان یا شاگردانتان می‌توانید به آن‌ها لوح تقدیر‌هایی با جنس چوبی و فلزی یا پارچه‌ای هدیه دهید. به خاطر داشته باشید که قدردانی شما از کارمندان یا شاگردانتان هر از چند گاهی ضروری است و کمک می‌کند که آن‌ها بیشتر تلاش کنند. در واقع بدون وجود این مناسبت‌ها و جشن‌های سازمانی، مثلا هر سال یکبار، محیط کاری خشک و غیر قابل تحمل می‌شود. برای سفارش لوح تقدیر چوبی یا با هر متریال دیگر با ما در گروه نوآر در تماس باشید و انجام سفارشاتتان را به ما بسپارید.

درج دیدگاه